خرید لوستر

خرید لوستر

خرید لوستر

  • سعید قاسمی
  • 1402 10 مهر 13:06
  • 0 دیدگاه

خرید لوستر یکی از اصلی ترین و مهم ترین لوازم ضروری است که باید وجود داشته باشد تا زیبایی و جلوه خاصی به فضای انتخابی بدهد. لوستر ها دارای انواع متفاوت و مختلفی هستند که با توجه به ویژگی هایی که هر کدام به صورت جداگانه دارند دسته بندی می شوند. سایت فروشگاهی هنر نور یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین فروشگاه هایی است که به تولید انواع لوستر ها با بهترین و با کیفیت ترین متریال هایی که می توانید موجب طول عمر لوستر تاثیر گذار است را مشاهده کنید. برای مشاهده محصولات و مشاهده ویژگی های آن ها می توانید از سایت هنر نور بازدید کنید. 

خرید لوستر یکی از اصلی ترین و مهم ترین لوازم ضروری است که باید وجود داشته باشد تا زیبایی و جلوه خاصی به فضای انتخابی بدهد. لوستر ها دارای انواع متفاوت و مختلفی هستند که با توجه به ویژگی هایی که هر کدام به صورت جداگانه دارند دسته بندی می شوند. سایت فروشگاهی هنر نور یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین فروشگاه هایی است که به تولید انواع لوستر ها با بهترین و با کیفیت ترین متریال هایی که می توانید موجب طول عمر لوستر تاثیر گذار است را مشاهده کنید. برای مشاهده محصولات و مشاهده ویژگی های آن ها می توانید از سایت هنر نور بازدید کنید. 

خرید لوستر

خرید لوستر 

خواستگاه لوستر به کشور ایتالیا بر می گردد و همین عنوان موجب شده بهترین و طرح های مختلف لوستر ها از کشور ایتالیا پیدایش داشته باشد. به مرور زمان ایران هم به یکی از بزرگ ترین تولیدی های لوستر تبدیل شد که با ایده های کارشناسان و طراحان داخلی پر تنوع ترین لوستر ها را تولید کرده و به شکور های دیگر صادرات می کنند. در ادامه انواع لوستر ها را با تمامی ویژگی ها همراه با انواع آن ها را می توانید مطالعه کرده و راهنمایی لازم را در خصوص خرید لوستر را در اختیار داشته باشید. 

خرید لوستر کلاسیک

لوستر های کلاسیک به طرح های قدیمی و سنتی هم معروف اند که شامل لوستر های کریستالی ، لوستر های شیشه ای ، لوستر های چینی ، لوستر های استیل و حتی برنج نیز جزء لوستر های کلاسیک می باشند. در حال حاضر با کمک کارشناسان و طراحان دکوراسیون داخلی هنر نور تنوع لوستر های کلاسیک بیشتر می باشد و می توانید در تمامی دکوراسیون داخلی از آن ها استفاده کنید. لوستر های کلاسیک بهه عنوان پزر طرفدار ترین و محبوب ترین لوستر هایی که در ایران به فروش می رود شناخته می شود. لوستر های کلاسیک به قدری با شکوه و تجملاتی است که چشم هر بیننده ای را به خود مجذوب می کند. 

انواع لوستر های کلاسیک

لوستر های کلاسیک انواع گوناگونی دارند که در ادامه یک به یک معرفی شداند.

لوستر کلاسیک دیواری

: لوستر های دیواری یا همان دیوارکوب از پر مصرف ترین لوستر هایی است که می توانید برای نورپردازی منزل استفاده کنید. لوستر های دیواری کلاسیک از  بهترین لوستر هایی است که می توانید در دکوراسیونی که سبک کلاسیک دارند استفاده کنید. لوستر های دیواری به چند بخش تقسیم بندی می شود: لوستر هایی که نوردهی را به سمت بالا هدایت می کند و برای نورپردازی هایی مناسب است که نیاز به نور کمی دارند و برای اتاق خواب مناسب است. بخش دیگر نورپردازی را به سمت پایین هدایت می کنند. این نوع لوستر ها بیشترین نورپردازی را در فضا ایجاد می کند و نوعی کمک به منبع اصلی نورپردازی می باشد. یکی از کاربرد های لوستر های دیواری در اتاق خواب ها و راهرو ها می باشد. 
 

 لوستر کلاسیک شاخه ای

: لوستر های شاخه ای جزء پر طرفدار ترین لوستر هایی است که زیبایی چشم گیری دارد.یکی از انواع لوستر های کلاسیک شاخه ای این است که لوستر چند طبقه شاخه ای هم دارد. لوستر های چند طبقه شاخه ای دارای نورپردازی های فوق العاده ای هستند. 

لوستر کلاسیک سقفی

: لوستر های سقفی همان طور که از نامش پیداست به سقف چسبیده اند وجزء پر کاربرد ترین لوستری است که در منزل مرود استفاده قرار می گیرد. لوستر های سقفی کلاسیک دارای بزرگ ترین مزیتی هستند که سیم های لوستر تو کار است و سیمی از آن آویزان نیست. لوستر های سقفی کلاسیک دارای طرح ها و مدل های مختلفی هستند که می توانید برای مشاهده انواع مختلف لوستر های کلاسیک سقفی از سایت هنر نور بازدید کنید و اقدام به ثبت سفارش لوستر مورد نظر خود کنید. 

لوستر کلاسیک کریستالی

: کریستال یکی از اصلی ترین عناصری است که در لوستر های کلاسیک کریستالی استفاده می شود. کریستال های کار شده در لوستر های کریستالی علاوه بر اینکه به جذابیت لوستر اضافه می شود ، باعث نورپردازی چشم گیر و فوق العاده ای می باشد.

لوستر کلاسیک ساده

:لوستر های ساده، لوستر هایی هستند که از عناصر کمی برای تولید این لوستر استفاده شده است. لوستر های ساده کلاسیک از ساده ترین طرح ها برای تولید این لوستر ها ، طراحان استفاده می کنند. برای نصب لوستر های ساده باید در محیط هایی نصب کرد که سبک دکوراسیون ساده ای پیاده سازی کرده اند. 

لوستر کلاسیک چوبی

: لوستر های چوبی یکی از سبک ترین و اقتصادی ترین لوستر هایی است که می توانید به عنوان نورپردازی های منازل استفاده کنید. لوستر های چوبی هم به عنوان دکوراسیون مدرن و هم به عنوان دکوراسیون کلاسیک می توان از لوستر های چوبی استفاده کرد.

لوستر کلاسیک سفید و مشکی

: رنگ بندی در نورپردازی و چیدمان دکوراسیون داخلی بسیار تاثیر گذار است. لوستر هایی که دارای رنگ های سیاه و سفید هستند ، طرفداران خاص خود را دارند. انتخاب رنگ بندی لوستر باید به رنگ بندی دکوراسیون داخلی منزل هم باید توجه ویژه ای شود.

لوستر کلاسیک آشپزخانه

: لوستری که برای آشپزخانه انتخاب می کنید باید مطابق با اصولی که در لوستر های آشپزخانه استفاده می کنید دارید. لوستری که در آشپزخانه نصب می کنید باید در مرکز آشپزخانه نصب شود. انواع لوستر هایی که آشپزخانه نصب می کنید، لوستر های آویز ، لوستر های خطی و لوستر های سقفی. 

لوستر کلاسیک اتاق خواب

: اتاق خواب از اصلی ترین بخش های اتاق خواب است. لوستر هایی که برای اتاق خواب استفاده می کنید، باید به گونه ای باشد که به طراحی اتاق خواب مرتبط باشد و هم خوانی خوبی داشته باشد. نورپردازی که در اتاق خواب انجام می شود باید به صورت کاملا ملایم و لایت باشد تا آرامشی که می خواهید را داشته باشید. 

لوستر کلاسیک پذیرایی

:پذیرایی از اصلی ترین و مهم ترین بخش منزل می باشد، به همین جهت لوستر هایی که برای پذیرایی انتخاب می کنید از مهم ترین انتخاب ها برای خرید لوستر پذیرایی می باشد. معمولا برای انتخاب لوستر های پذیرایی از لوستر های شاخه ای پذیرایی استفاده می کنیم. 

خرید لوستر مدرن

خرید لوستر مدرن

لوستر های مدرن برای سبک هایی مناسب است که از متریال های ساده و المان هایی که جدید هستند استفاده می شود. لوستر های مدرن یکی از اصلی ترین عواملی است که در سبک دکوراسیون مدرن تاثیر گذار است. به دلیل اینکه نورپردازی در طراحی دکوراسیون تاثیر بسیاری دارد و زیبایی سبک دکوراسیون را نشان می دهد. یکی از مهم ترین ویژگی های لوستر های مدرن این است که در محیط های مختلف می توان لوستر مدرن را نصب کرد و نورپردازی آن را بهره برد. برای طراحی لوستر های مدرن طراحان هنر نور بسیار با دست باز می توانند از طراحی های زیبایی که در اختیار دارند ایده گرفته و طراحی لوستر های مدرن را انجام دهند. یکی از اصلی ترین مزیت هایی که می توانید از لوستر های مدرن بهره برد ، این است که قیمت بسیار پایین و مناسبی دارد. بیشتر افرادی که برای چیدمان دکوراسیون از سبک های مدرن استفاده می کنند.

انواع لوستر های مدرن

لوستر های مدرن خواهان بیشماری دارند در ادامه با انواع آنها آشنا میشویم.

لوستر مدرن دیواری

لوستر های دیواری از محبوب ترین لوستر هایی است که خواهان بسیاری دارد. لوستر های دیواری به دلیل نورپردازی کمی که دارند نمی توان به عنوان منبع نور اصلی از آن استفاده کرد ولی می توان کمکی برای منبع های اصلی نورپردازی باشند. از لوستر های دیواری فقط در فضای داخلی استفاده نمی شود بلکه در فضای بیرونی هم می توانید از لوستر های مدرن دیواری استفاده کنید. 

لوستر مدرن سقفی

: لوستر های مدرن سقفی جزء قابل استفاده ترین لوستر هایی هستند که می توانید در سقف های کوتاه استفاده کنید. این نوع لوستر ها معمولا در سقف هایی که آپارتمانی هستند بیشتر استفاده می شود. لوستر های مدرن سقفی دارای طرح های زیبا و درخشش فوق العاده که دارند همه افراد را مجذوب خود می کنند. 

لوستر مدرن آویز

لوستر های آویز ، جزء متفاوت ترین لوستر هایی است که می توانید با مشاهده متنوع ترین لوستر های آویزی را خریداری کنید. یکی از مهم ترین نکاتی که هنگام خرید لوستر های آویزی باید به آن توجه شود این است که حباب هایی در ساخت لوستر به کار رفته است به سبک چیدمان شما هم خوانی دارد یا خیر. از لوستر های آویزی علاوه بر لوستر های منازل می توانید در کافی شاپ ها و رستوران ها استفاده کنید. 

لوستر مدرن کریستالی

: لوستر های مدرن کریستالی یکی از زیبا ترین لوستر هایی است که می توانید با درخشش کریستال هایی که نور را انعکاس می دهد را مشاهده کرده و لذت کافی را از نورپردازی لوستر های کریستالی را در دکوراسیون خود ببرید. 

لوستر مدرن چوبی

:لوستر های مدرنی که از چوب برای طراحی استفاده می شوند. از چوب های مختلف برای لوستر های چوبی استفاده می کنند ولی تمامی چوب های که برای لوستر استفاده می کنند همگی از باکیفیت ترین و بهترین چوبی هایی است که در هر شرایط آب و هوایی مقاومت خوبی دارند و آسیبی به لوستر های چوبی وارد نمی شود. 

لوستر مدرن فلزی

در تولید لوستر های فلزی استفاده از آلومنیوم ، برنج ، برنز و عناصر دیگر فلزی هم استفاده می شود. تولیدی هنر نور برای لوستر های فلزی خود از بهترین و با کیفیت ترین فلز های موجود در بازار استفاده می کنند تا خریدی مطمئن و با اعتماد داشته باشید. 

لوستر مدرن اروپایی

لوستر های مدرن از اروپا پیدایش داشت و اروپا اولین کشوری بود که لوستر های متنوع را تولید کرده و در حال حاضر در تمامی کور های جهان تولید می شود. لوستر های اروپایی با طرح های مدرن جزء پر جلوه ترین لوستر هایی است که می توانید در منزل خود داشته باشید. 

لوستر مدرن SMD

لوستر های SMD جزء کم مصرف ترین لوستر های مدرنی است که می توانید در هر نقطه ای از منزل آن را نصب کنید. لوستر های SMD دارای زیباترین لوستر هایی است که هر بیننده ای را به خود خیره می کند. 

لوستر مدرن آشپزخانه

: اشپزخانه یکی از بخش های اصلی منزل می باشد و باید در انتخاب لوستری که در آشپزخانه نصب می وشد توجه کاملی کرد. انتخاب لوستر آشپزخانه به دو دلیل از اهمیت بالایی برخودار است. اولا به دلیل آشپزی در آشپزخانه بایدنورپردازی به صورت کامل انجام شود. دوما به دلیل صرف وعده های غذایی که در آشپزخانه انجام می دهید. لوستر های مدرن برای لوستر آشپزخانه تنوع بسیاری دارد که برای مشاهده لوستر های مدرن می توانید به سایت فروشگاهی هنر نور رفته و با مشاهده عکس و تمامی متریال های استفاده شده برای لوستر های مدرن را مشاهده و مطالعه بفرمایید. 

لوستر مدرن اتاق خواب

: اتاق خواب به دلیل آرامشی در آن حاکم است باید به گونه ای باشد که موجب راحتی و آرامش افراد باشد به این صورت که نورپردازی اتاق خواب باید کمتر از بخش های دیگر باشد. در انتخاب لوستر باید به علاقه خود توجه کنید به دلیل اینکه اتاق خواب شخصی ترین بخش منزل می باشد و باید توجه بسیاری به این موضوع شود. 

لوستر مدرن پذیرایی

لوستر هایی که در پذیرایی نصب می می شود باید به نوعی باشد که تامین نوردهی پذیرایی را کامل انجام دهد. برای انتخاب لوستر پذیرایی مدرن دستتان باز است می توانید از هر طرح لوستر مدرنی که علاقه دارید انتخاب کنید فقط باید به سایز لوستری که نصب می کنید توجه کنید. 

خرید لوستر برنزی

خرید لوستر برنزی

لوستر های  برنزی از شیک ترین و جذاب ترین لوستر هایی است که می توانید درخشش آن ها را در دکوراسیون داخلی خود مشاهده کنید. لوستر های برنزی به دلیل نصب لامپ های زیبا، درخشش فوق العاده ای که دارند نورپردازی خیره کننده ای دارند. برای خرید لوستر می توانید از سایت فروشگاهی هنر نور بازدید کرده و انواع لوستر های برنزی را مشاهده کرده و خرید خود را ثبت کنید. لوستر های برنزی از نظر جنس و ظاهر لوستر با یکدیگر متفاوت اند. لوستر های برنزی به دلیل استفاده از متریال های با کیفیت و مرغوب کمی از دیگر لوستر ها گران می باشند. لوستر های برنزی از عناصر مختلف مانند برنج(ترکیبی از مس و قلع)، نقره و پلاتین از عناصری هستند که برای لوستر های برنزی استفاده می شود. لوستر های برنزی از دو بخش قسمت بدنه لوستر و قسمت آویزی لوستر. 

انواع لوستر های برنزی

در خرید لوستر های برنز خود باید دقت کنید چرا که دقت خرید است که به خانه شما نور و زیبایی میبخشد. در ادامه با انواع لوستر های برنزی آشنا می شویم.

لوستر برنزی دیواری

: لوستر هابی برنزی دیواری معمولا برای بالای مبل ها، بالای تخت ها استفاده می شود. لوستر های دیواری برنزی برای استفاده از چراغ خواب و چراغ مطالعه و یا حتی در سرویس های بهداشتی استفاده می شود. 

لوستر برنزی سقفی

: لوستر های برنزی سقفی، مناسب سقف هایی است که کوتاه می باشد. لوستر های سقفی معمولا برای سالن های پذیرایی، سالن نشیمن، اتاق خواب ها، اتاق مطالعه ها و آشپزخانه ها می توانید استفاده کنید. 
 ویژگی های لوستر های برنزی
•    کاربرد لوستر های برنزی در سبک های کلاسیک
•    تمدید رنگ و آبکاری لوستر های برنزی
•    آبکاری در رنگ های طلایی ، آنتیک و کروم.
•    رنجیر لوستر های برنزی قابل تغییر است. 
•    تمامی رنگ بندی های انجام شده به صورت یک نواخت انجام می شود. 

خرید لوستر کریستالی

لوستر های کریستالی به دلیل زیبایی خیره کننده و جلوه زیبایی که دارد جزء بهترین لوستر هایی است که برای طراحی داخلی مدرن و کلاسیک مناسب است و استفاده می شود. یکی از کاربرد های خوبی که لوستر های کریستالی دارد این است که علاوه بر از نورپردازی در منزل می توانید در محل کار یا محیط های تجاری از این نوع لوستر زیبا استفاده کنید. متریالی که برای لوستر های کریستالی استفاده شده است ، تماما از کریستال استفاده شده است. لوستر های کریستالی به دلیل زیبایی خیره کننده و درخشش فراوانی که دارد برای دکوراسیونی که سبک های کلاسیک را پیاده سازی کرده اند ، مناسب است. کاربرد لوستر کریستالی فضا های آشپزخانه ، راهرو ، اتاق خواب و فضای کاری از اهمیت بالایی برخوردار است. لوستر های کریستالی با توجه به اندازه ، رنگ بندی و ارتفاعی که دارد متفاوت است. نورپردازی لوستر های کریستالی با توجه به جنس و کیفیت لوستر ها بستگی دارد هرچه کیفیت لوستر ها بالا تر باشد ، نوردهی با کیفیتی هم مشاهده خواهید کرد. 

ویژگی های لوستر های کریستالی

 بخش بندی رنگ کریستال ها در لوستر های کریستالی به این صورت است: کریستال های سفید رنگ ، کریستال های زرد رنگ و کریستال های طلایی رنگ. لوستر های کریستالی را می توان در محیط های ساده و تجملاتی نصب کرد. البته بستگی به اندازه ، رنگ و طرحی که در لوستر کریستالی پیاده سازی شده است دارد. 

دسته بندی لوستر های کریستالی

لوستر های کریستالی به دو دسته مدرن و کلاسیک تقسیم بندی می شود. 
لوستر های کریستالی طرح مدرن اینگونه است که نسبت به لوستر های کریستالی کلاسیک از کریستال های کمتری استفاده شده است. لوستر های کریستالی طرح مدرن سبک تر و ساده تر هستند ، وزن کمتری دارند و با توجه به کریستال های کمی که استفاده شده است ، قیمت پایین تری دارد. 
لوستر های کریستالی طرح کلاسیک بدین صورت است که تعداد کریستال هایی که به کار رفته است بیشتر هستند و لوستر ها حالت تجملاتی دارند. لوستر های طرح کلاسیک سنگین تر است و اندازه هایی که برای طرح های کلاسیک استفاده می شود بیشتر است. 

سایز لوستر های کریستالی

سایز لوستر های کریستالی از قطر 50سانتی متر شروع شده و تا اندازه های بیشتر ادامه دارد. معمولا برای سالن های پذیرایی خیلی بزرگ ، لابی های هتل ، تالار ها و ... حتی برای سبک دکوراسیون مدرن هم می توانید از لوستر های کریستالی طرح مدرن استفاده کنید. سایت فروشگاهی هنر نور با توجه به استاندار های داده شده به تولید لوستر های کریستالی مشغول است ولی برای سفارش لوستر های کریستالی در طرح های مورد نیاز و اندازه ها غیر استاندارد می توانید از سایت فروشگاهی هنر نور اقدام کنید. 

انواع لوستر های کریستالی

لوستر کریستالی کلاسیک

لوستر های کریستالی کلاسیک جزء لوستر هایی است که از کریستال های باکیفیت بسیار استفاده شده است و جزء سنگین ترین لوستر های کریستالی می باشد. لوستر های کریستالی کلاسیک در درجه بندی قیمت ها بعد از لوستر های آبشاری در درجه دوم قرار دارد. 
    

لوستر کریستالی آبشاری

لوستر های آبشاری با توجه به طراحی که در تولیدی هنر نور انجام می شود دارای قیمت بالاتری می باشد. لوستر های آبشاری مناسب سقف هایی است که بلند تر هستند. 

لوستر کریستالی شامپاینی

لوستر های شامپاینی با توجه به رنگ بندی که دارند بسیار محبوب است و جزء پر طرفدار ترین لوستر های کریستالی می باشد. قیمت لوستر های شامپاینی با توجه به طرح ها و سختی کاری که در تولید این لوستر استفاده می شود مناسب تر است. 

لوستر کریستالی شاخه ای

لوستر های شاخه ای با توجه به نامی که دارند دارای شاخه های متعددی هستند. برای انتخاب سایز و انتخاب شاخه های لوستر باید به متراژ منزل و محلی که قرار است لوستر را نصب کنید ، توجه کنید. 

لوستر کریستالی دایره ای

لوستر های کریستالی دارای طرح های مختلفی هستند مثل مربع ، دایره و انواع دیگر. که با توجه به فضا هایی که قرار است لوستر را نصب کنید ، انتخاب کنید. 

لوستر کریستالی فانتزی

یکی از انواع لوستر های کریستالی ، طرح فانتزی می باشد که برای هر نوع دکوراسیونی مناسب است و دارای طرح های زیبا و خیره کننده ای می باشد. 

لوستر کریستالی رنگی

در انتخاب لوستر های کریستالی رنگی باید به این نکته توجه کنید که لوستر رنگی که انتخاب می کنید باید رنگبندی درستی داشته باشد تا موجب اذیت چشمان و خسته کننده نباشد. رنگ بندی لوستر های کریستالی رنگی باید سفید و طلایی می باشد. 

خرید لوستر باکارا

خرید لوستر باکارا

لوستر های باکارا یکی از قدیمی ترین لوستر هایی است که در حال حاضر جزء محبوب ترین لوستر هایی است استفاده می شود. این نوع لوستر ها در گذشته بیشتر در کشور های اروپایی مانند  فرانسه تولید شده و استفاده می شد. لوستر های باکارا به دلیل محبوبیت بسیار با وجود اینهمه رقابت بین همه تولید لوستر های متنوع باز هم در اوج قرار داد و از محبوبیت بالایی برخوردار است. لوستر های باکارا جزء زیبا ترین لوستر های کریستالی است که هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. تمامی کریستال ها و شیشه هایی که برای لوستر کریستالی باکارا استفاده شده است ، جزء گران ترین و بهترین نوع کریستال می باشند که در تولید لوستر های باکارا استفاده شده است. لوستر های باکارا به دلیل محبوبیت و گران بودن متریال هایی که برای تولید این لوستر استفاده شده است ، فقط در قصر ها و کاخ هایی که اشراف زاده ها زندگی می کردند. برای مشاهده انواع لوستر های باکارات و سفارش لوستر مورد نظر و مورد علاقه خود می توانید از سایت فروشگاهی هنر نور بازدید کرده و اقدام به سفارش لوستر مورد نظر خود کنید. 

انواع لوستر های باکارات

لوستر های باکارات دارای انواع لوستر هایی است که در بخش های مختلف منزل می توانید استفاده کنید. 

لوستر سقفی باکارات

لوستر های سقفی باکارات جزء طرح های مدرنی است که برای سقف های کوتاه و راهروها کاربرد های زیادی دارد. 

لوستر شاخه ای باکارات

لوستر های شاخه ای از محبوب ترین لوستر هایی است که ایرانیان استفاده می کنند. لوستر های شاخه ای باکرات دارای تنوع بالایی است. لوستر های شاخه ای را براساس تعداد شاخه ها دسته بندی می کنند. هرچه فضایی که قرار است لوسترشاخه ای را نصب کنید بزرگتر باشد به نور بیشتری هم احتیاج است و این یعنی تعداد شاخه ها هم باید بیشتر باشد.

لوستر دیواری باکارات

لوستر های دیواری یا همان دیوارکوب از محبوب ترین لوستر هایی است که در گذشته استفاده می شد. لوستر های دیواری معمولا در اندازه های کوچک تری تولید می شوند. برخی از افراد لوستر های دیواری به عنوان چراغ مطالعه و چراغ خواب استفاده می کنند.

لوستر آویز باکارات

لوستر های آویز یکی از لوستر های مدرنی است که در بیشتر منزل ها استفاده می شود. لوستر های آویز جزء زیبا ترین لوستر هایی هستند که برای سبک دکوراسیون مدرن می توانید استفاده کنید. 

لوستر طبقاتی باکارات

لوستر های طبقاتی برای پذیرایی و اتاق نشیمن مناسب هستند به دلیل نورپردازی بالا. برای سفارش لوستر های طبقاتی باکارات می توانید تعداد طبقات را براساس متراژ انتخاب کرده و سفارش دهید. 

لوستر خطی باکارات

لوستر های خطی یا همان لوستر های لاینر که معمولا برای بالای میز ناهار خوری ، بالای جزیره آشپزخانه و... که به علاقه افراد بستگی دارد ، نصب می شود. 

خرید حضوری لوستر

برای مشاهده انواع لوستر ها و انواع اکسسوری هایی که برای منزل می توانید استفاده کنید، می توانید از فروشگاه های هنر نور بازدید فرمایید. شهر زیبای ارومیه به دلیل جمعیت بسیار زیادی که دارد و تعداد فروشگاه های لوستر فروشی هم بسیار است ولی طرفداران فروشگاه هنر نور دائمی و همیشگی هستند. چون هم لوستر ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند، هم از بهترین متریال ها برای ساخت لوستر ها استفاده شده است. و از همه مهم تر به دلیل قیمت بسیار مناسبی که دارد. دلایل بسیاری هم وجود دارد که موجب شده افراد بسیاری برای خرید لوستر های مورد نظر خود به صورت حضوری از فروشگاه هنر نور خریداری می کنند و در صورت راهنمایی و انتخاب لوستر مورد نظر می توانند از کارشناسان و طراحان فروشگاه هنر نور خرید لوستر مورد علاقه خود را خریداری کنند.  دلیل تنوع بسیار بالایی که در طراحی و سایز های لوستر ها وجود دارد، فروشگاه هنر نور شعبه های دیگری هم افتتاح کرده است. ساعات شروع و پایان فروشگاه از 10صبح تا 10شب می باشد. 

خرید آنلاین لوستر

لوستر هایی که در سایت فروشگاهی هنر نور قرار دارد، دارای پر تنوع ترین و با کیفیت ترین لوستر هایی است که می توانید از سایت فروشگاهی هنر نور خریداری کنید. فروشگاه هنر نور با تعداد شعبه های زیاد در شهر ارومیه آمادگی خود را در خصوص ارسال لوستر های مورد علاقه شما عزیزان به هر نقطه از ایران در کمترین زمان ممکن. لوستر هایی که در سایت فروشگاهی هنر نور قرار دارد، تمامی متریال ها و عناصری که در ساخت لوستر استفاده شده و ویژگی هایی که برای لوستر لازم است تعریف شده است. تعریف هایی برای محل نصب لوستر انتخابی ، سبک مناسب برای نصب لوستر و تمامی مواردی که برای شناخت لوستر مورد نظر نیاز است را در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. برای خرید لوستر می توانید در هر ساعت از شبانه روز خرید خود را انجام دهید. 

خرید ارزان لوستر

برای خرید لوستر های ارزان مورد نظر می توانید در جشنواره های فصلی فروشگاه هنر نور شرکت کرده و از خرید لوستر های ارزان بهره مند شید. خرید لوستر های ارزان از نظر اقتصادی به صرفه است و می توانید با توجه به نیاز های خود لوستر های خود را با کمک کارشناسان طراحی داخلی انتخاب کرده و خریداری کنید. برای اطلاع از جشنواره های فصلی فروشگاه هنر نور می توانید از سایت فروشگاهی هنر نور بازدید کرده و از تخفیف ها و جشنواره های فصلی اطلاع پیدا کنید. معمولا جشنواره ها در اواخر هر فصل در مدت زمان معین بازه جشنواره را مشخص می کنند. 

تمیز کردن لوستر ها

لوستر ها از مهم ترین عناصری هستند که برای روشنایی و نورپردازی منزل استفاده می شود. به دلیل گرد و غباری که در هر بازه نامشخصی از زمان روی لوستر هاو لامپ ها می نشیند موجب شده تمیز کردن لوستر هاکمی سخت و اذیت کننده باشد ولی در ادامه راه حل هایی در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا در تمیز کردن لوستر های منزل و محل کار خود دچار اذیت نشوید.

استفاده از الکل برای تمیز کردن

برای تمیز شدن هر نوع لوستری بهتر است مقداری الکل را در درون ظرفی بریزید و مقداری بیشتر آب درون ظرف ریخته و برای لکه زدایی بهتر است مقداری صابون درون ظرف ریخته و با دستال های مخصوص لوستر ها را به آغشته به الکل کنید و بعد از مدت کمی لوستر ها را پاکسازی کنید. 

استفاده از سرکه و آب ولرم

برای تمیز کردن لوستر ها با آب ولرم و سرکه بهتر است لوستر هایی که دارای گوی هستند، ابتدا گوی ها را جدا کرده بعد آن ها را تمیز کنید. برای تمیز کردن گوی ها باید با استفاده از مایع ظرفشویی و آب ولرم بشویید در صورت تمیز نشدن گوی ها مقداری سرکه به محلول اضافه کنید و اجازه دهید گوی ها در محلول کمی بمانند و بعد از مدت کمی می توانید آن ها را با آب ولرم بشویید و با دستمال تمیز الکه های روی گوی را پاکسازی کنید. برای تمیز کردن لوستر ها هم همین گونه عمل کنید ولی برای آغشته کردن لوستر با محلول می توانید از برس های مخصوص استفاده کنید. از سرکه ای هم که برای تمیز کردن لوستر استفاده می کنید، حتما باید سرکه سفید باشد. 

استفاده از لیمو ترش

برای استفاده از لیمو ترش بهتر است مسواکی را به لیمو آغشته کنید و برای قسمت هایی که نمی توانید تمیز کنید را با استفاده از مسواک آغشته هب لیموترش تمیز کنید.

نکات مهم در تمیز کردن لوستر ها
•    برای تمیز کردن لوستر ها ابتدا برق منزل خود را قطع کنید. 
•    لطفا صبر کنید تا لوستر ها و لامپ ها خنک شوند. 
•    برای تمیز کردن لوستر می توانید از نردبان کمک بگیرید. 
•    برای تمیز کردن لوستر ها از مواد شوینده و تمیز کننده های قوی استفاده نکنید، به دلیل اینکه رنگ لوستر ها به مرور از بین می رود. 
•    برای جدا کردن لوستر ها برای تمیز کاری بهتر است از شکل کامل لوستر عکس بگیرید تا برای نصب دچار اشکال نشوید. 

لوستر

کلام آخر

در این مقاله ما سعی داشتیم تمامی نکات و جزئیات هر لوستر رو برای شما به خوبی توضیح دادیم. اگر هنوز هم سوالاتی دارید که ذهن شما را درگیر کرده است همین حالا با کارشناسان هنر نور تماس بگیرید.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!