خرید لوستر سقفی مدرن

خرید لوستر سقفی مدرن

خرید لوستر سقفی مدرن

  • سعید قاسمی
  • 1402 13 شهریور 14:03
  • 0 دیدگاه

لوستر سقفی مدرن می تواند بهترین انتخاب برای کسانی باشد که خانه ای بزرگ دارند

خرید لوستر سقفی مدرن 

لوستر سقفی مدرن می تواند بهترین انتخاب برای کسانی باشد که خانه ای بزرگ دارند و می خواند لوستر نصب کنند ولی ارتفاع سقف آنها کم بوده و نمی توانند از لوستر آویز دار استفاده کنند. لوستر سقفی مدرن دارای ارتفاع کمی است و سقفی آن یا همان سینی لوستر به سقف خانه شما خواهد چسبید . از مزایای لوستر سقفی مدرن می توان به دیده نشدن سیم های موذد نیاز برای برق رسانی اشاره کرد که به سقف خانه شما زیبایی می بخشد. اگر شما حال خانه تان کوچک است می توانید از مدل های کوچک لوستر سقفی مدرن استفاده کنید با ما همراه باشید تا به شما انواع لوستر سقفی را معرفی کنیم .

خرید انواع لوستر سقفی مدرن 

وجود انواع مختلف لوستر سقفی مدرن  به شما کمک می کند تا مورد دلخواه خود را متناسب با فضایی که دارید انتخاب بکنید از انواع لوستر سقفی مدرن می توان به :

لوستر سقفی برنزی

 این لوستر ها جنسی از برنج و با آبکاری برنزی هستند که برای فضا های بزرگ مناسب اند.

لوستر سقفی چوبی

این نوع لوستر برای اتاق خواب ها و آشپز خانه مناسب است و دارای سه شعله می باشد .

لوستر سقفی دایکاست

این لوستر دارای یک حباب بزرگ است و از جنس های برنز و کروم ساخته می شود .

لوستر سقفی کریستالی

بهترین نوع لوستر است و طرفداران خاص خود را دارد و مزیت مهم آن دارا بودن ریموت برای کنترل نور می باشد.
 

انتخاب لوستر مناسب 

در خرید لوستر سقفی مدرن باید شما باید لوستری را انتخاب کنید که مناسب مکان شما باشد انتخاب یک لوستر نامناسب نه تنها خانه شمارا زیبا نمی کند بلکه از زیبایی های فضا نیز می کاهد. اگر شما یک منبع نور نامناسب به فضای خود اضافه کنید نه تنها خود لوستر شما بد دیده می شود بلکه همه وسایل مورد استفاده در خانه را نیز بد جلوه خواهد داد برای انتخاب مدل لوستر خانه خود دقت لازم را به کار بگیرید . شما می توانید با کمک گرفتن از هنر نور که به صورت 24 ساعته مشاوره در مورد انتخاب لوستر مناسب برای شما دارد تماس بگیرید .

لوستر فلزی 

همانطور که از اسم این لوستر معلوم است این لوستردر دسته لوستر سقفی مدرن از فلز ساخته شده است .ولی چون در ظاهر آن ازتزئینات شیشه وکریستال استفاده شده است کسی به فلز این لوستر دقت نمی کند و بیشتر کریستال های استفاده شده در  آن جلوه نمایی می کند . در کل فلز پایه اصلی برای ساخت همه لوستر های فلزی است و اکثریت در ساخت لوستر ها از فلز استفاده شده است . شما می توانید لوستر فلزی خود را از هنر نور تهیه کنید .

لوستر کریستال 

در لوستر سقفی مدرن لوستر کریستال نیز موجود است که به قطعات تراش خورده شیشه کریستال می گویند . و این کریستال ها نور را جذب کرده و در جهات مختلف انتشار می دهند که باعث ایجاد زیبایی های زیادی می شود . زیبایی لوستر کریستالی در مقایسه با بقیه لوستر ها بیشتر است در مقابل قیمت بالایی هم نسبت به بقیه دارد ولی زیبایی آن باعث شده که نتوان به راحتی از کنار این لوستر گذشت . هنر نور انواع مدل لوستر کریستالی را دارد .

لوستر سقفی مدرن مدل جزیره ای 

لوستر سقفی مدرن مدل جزیره ای یکی از مدرن ترین لوستر ها است که شباهت زیادی به لوستر ریلی دارد. با تفاوت اینکه لوستر مدل جزیره ای لامپ های بزرگی را دارد . از لوستر جزیره ای بیشتر در مکان های : بالای جزیره آشپزخانه ، میز ناهار خوری ، راهرو ، میز کا و مکان هایی که بیشتر به نور متمرکز نیازمند است در این بین لوستر مدل خطی لایتر مانند لوستر جزیره ای است و در بالای جزیره آشپز خانه و میز کار مورد استفاده قرار می گیرد.

لوستر سقفی مدرن مدل ریلی 

اگر بخواهیم تعریف کامل تری از لوستر سقفی مدرن برای شما ارائه کنیم باید مدل ریلی را نیز به معرفی شما برسانیم . همانطور که از اسم این مدل معلوم است مدل ریلی یک ریل فلزی است و به صورت مستقیم و آویزی مورد استفاده قرار می گیرد که به صورت مستقیم لامپ ها روی آن نصب شده است . و در بعضی مدل های لوستر ریلی امکان تنظیم تعدا لامپ های نصب شده در آن وجود دارد و شما بر اساس نیاز خود به تعدا لامپ ها ی آن ها را مشخص می کنید.

لوستر سقفی مدرن مدل شاخه ای 

یکی از شناخته ترین لوستر ها ی سقفی مدرن لوستر شاخه ای است . این نوع لوستر ها داری بدنه ای فلزی و شیشه ای هستند که دارای چندین شاخه است . و روی شاخه های این لوشتر لامپ وصل می شود . و بهترین گزینه برای سالن ها و رستوران هایی است که نیاز به نور بیشتر دارند . پس نور مدل لوستر شاخه ای بسیار بالا است  و انتخاب لوستر چند شاخه ای توجه زیادی را به خود جلب می کند پس بهتر است در انتخاب آن دقت کنید . 

لوستر سقفی مدرن حبابی 

لوستر سقفی مدرن فلاش یا همان حبابی طرحی ساده دارد و به صورت نیم دایره ای است که به سقف چسبیده است . لوستر سقفی مدرن حبابی طرح های مختلفی با اندازه های گوناگونی دارد و بیشتر در مکان هایی که سقف کوتاه تری دارند مورد استفاده قرار می گیرد . لوستر سقفی مدرن حبابی کوچک را برای سقف هایی که ارتفاع کم تر از دو متر است را انتخاب می کنند و لوستر سقفی مدرن حبابی بزرگ را برای فضاهایی که سقف بلندی دارند انتخاب کرده و بسیار زیبا می شود .

متریال لوستر سقفی 

در ساخت لوستر سقفی مدرن  از متریال های مختلفی استفاده می کنند. که بر اساس همین متریال ها انتخاب می شوند که برای چه فضا هایی مناسب هستند . سه ماده اصلی که در ساخت لوستر سقفی مدرن مورد استفاده قرار می گیرد شامل : شیشه ، کریستال و فلز که امروزه در لوستر سقفی مدرن از مواردی مانند پارچه ودیگر مواد نیز مورد استفاده قرار میگیرند . شما می توانید خودتان بر اساس نیاز خود نوع متریال لوستر سقفی مدرن  خود را انخاب کنید .

ارتفاع نصب لوستر سقفی مدرن

نصب لوستر سقفی مدرن در ارتفاع مناسب یکی از مواردی است که شما باید قبل از خرید لوستر به آن دقت کنید ارتفاع مناسب نصب یک لوستر از کف تا زیر چراغ لوستر دو مترو ده سانتی متر می باشد . به فرض اگر ارتفاع سقف شما دو مترو هفتاد سانتی متر باشد شما می توانید لوستر با ارتفاع شصد سانتی متر را خریداری و نصب بکنید .البته ناگفته نماند نصب لوستر سقفی مدرن می توند با سلیقه خود شما در ارتفاع های مختلف نیز نصب بشود. 

نور مورد نیاز برای یک اتاق 

به صورت پیش فرض یک اتاق به نوری حدودی 100 تا250 لومن نور نیاز دارد . و هر لامت 25 وات دارای 230 تا 270 لومن نور است و لامپ های 40 وات 450 لومن نور و لامپ های 60 وات 800 تا 850 لومن نور را دارند. با اطلاعاتی که در مورد لامپ ها و نور موجود در آنها گفتیم شما خودتان می توانید نور مورد نیاز اتاق خود را تعیین کنید .در تعیین نورمورد نیاز یک اتاق منبع های نور دیگر را نیز در نظر بگیرید.

آیا لوستر های سقفی نور کافی دارند

لوستر های سقفی مدرن را به دو صورت می توان تفسیر کرد : برای استفاده کا ربردی و به عنوان منبع نور و به صورت تزئینی و به عنوان دکوراسیون داخلی در منزل که در بیشتر موارد از این لوستر به عنوان جنبه تزئینی و تکمیل دکوراسیون داخلی بهره می گیرند . و جنبه تزئینی این لوستر به استفاده کاربردی آن اولویت دارد .در نظر داشته باشید نمی توان یک اتاق را تنها با یک لوستر به روشنایی استاندارد رساند. برای فهمسدن نور مورد نیاز محیط خود می توانید با هنر نور در تماس باشید 

لوستر با منبع نوری Led

باید به شما بگوییم که طراحان لوستر سقفی مدرن لوستر هایی را تهیه کرده اند که با لامپ های LED  کار می کنند. و یک نوع خاص هستند که طرافداران زیادی دارند. و لامپ های ال ای دی نیز با طرح های مختلف و به شکل لامپ های رشته ای نیز وجود دارند که می توانند جایگزین لامپ های رشته ای نیز بشوند. و مزایای خوبی نصبت به لامپ های رشته دارند مثلا گرمای کمتری ایجاد می کند و می توانند انداز لامپ های رشته ای نور تولید کنند و همان با زدهی را دارند.

کم و زیاد کردن نور لوستر سقفی مدرن

باید این خبر خوب را به شما عزیزان بدهم که امروزه با خرید هر نوع لوستری می توانید از امکانات کم و زیاد کردن نور برخوردار باشید به این صورت که یک دیمر نصب کنید اما دیمرچیست :دیمر یک ابزار است که به جای کلید لامپ قرار گرفته و نصب می شود . و با استفاده از دیمر می توانید نور لوستر های خود را کم و زیاد کنید و به نور دلخواه خود در فضای اتاق یا حال برسید.

کلام آخر 

ما در مجموعه روشنایی هنر نور دارای انواع مختلف لوستر سقفی مدرن هستیم و در این مقاله سعی در آشنایی شما با لوستر سقفی مدرن کرده ایم شما می توانید برای خرید یا مشاوره در این زمینه به صورت 24 ساعته با کارشناسان ما در تماس باشید .

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!