لوستر آویز بلند

لوستر آویز بلند

لوستر آویز بلند

  • سعید قاسمی
  • 1402 04 مهر 09:43
  • 0 دیدگاه

لوستر آویز بلند با طراح ها و جنس های مختلف در بازار موجود است وبا انتخاب این نوع لوستر شما می توانید مناسب محیط خود به راحتی لوستر آویز بلند پیدا کنید این نوع لوستر به دلیل تنوع زیاد طرافداران کثیری دارد و همانطور که از اسم این نوع لوستر معلوم است ویژگی ظاهری آن بلند بودن آن است ما در هنر نور می خواهیم به شما کمک کنیم تا بتوانید لوستر آویز بلند مناسب فضای خود را انتخاب کنید در ضمن شما می توانید لوستر آویز بلند خود را از هنر نور خریداری بکنید .

لوستر آویز بلند 

لوستر آویز بلند با طراح ها و جنس های مختلف در بازار موجود است وبا انتخاب این نوع لوستر شما می توانید مناسب محیط خود به راحتی لوستر آویز بلند پیدا کنید این نوع لوستر به دلیل تنوع زیاد طرافداران کثیری دارد و همانطور که از اسم این نوع لوستر معلوم است ویژگی ظاهری آن بلند بودن آن است ما در هنر نور می خواهیم به شما کمک کنیم تا بتوانید لوستر آویز بلند مناسب فضای خود را انتخاب کنید در ضمن شما می توانید لوستر آویز بلند خود را از هنر نور خریداری بکنید .

جنس لوستر آویز بلند 

لوستر آویز بلند دارای جنس های متفاوتی است و شما در ابتدای خرید خود باید با انواع جنس لوستر آویز بلند آشنا باشید سپس تصمیم بگیرید که از کدام جنس می خواهید خرید کنید و مناسب استفاده شما است از جنس های موجود برای لوستر آویز بلند می توانیم به : لوستر آویز بلند چوبی ، لوستر آویز بلند کریستالی ، لوستر آویز بلند فلزی  برای شما معرفی کنیم که در ادامه به تفسیر هر یک خواهیم پرداخت با هنر نور همراه باشید.

لوستر آویز بلند چوبی

امروزه استفاده از چوب خیلی بیشتر شده و اکثریت تزئینات خانه همراه چوب است . پس برای شمایی که می خواهید خانه خود را با تزئینات چوبی زیبا کنید انتخاب لوستر آویز بلند چوبی یکی از بهترین گزینه های ممکن است . ساخت لوستر آویز بلند چوبی کاری بسیار سخت و زحمت بر است چون چوب به تنهایی یک ظاهری ساده دارد سازنده این نوع لوستر باید دقت فراوانی برای  ساخت آن بدهد تا بتواند آن را به زیبایی خاص خودش برساند .شما می توانید لوستر آویز بلند چوبی خود را در فضا های آشپز خانه ، اتاق خواب بیشتر استفاده بکنید . هنر نور دارای انواع مختلف لوستر آویز بلند چوبی است .

لوستر آویز بلند کریستالی

فک کنم شما نیز هنگام شنیدن اسم لوستر تصویر یک لوستر کریستالی را در ذهن خود تجسم می کنید. چون در ابتدای وجود لوستر همه آنها را با کریستال های تزئین می کردند و ظاهری تجملاتی به آنها می دادند .  و دلیل آن این بود که فقط اقشار مرفع جامعه می توانستد لوستر داشته باشند و بدین وسیله می خواستند شکوه خود را به نمایش بگذارند . ولی با گذشت زمان نیز این کریستال ها کنار گذاشته نشده اند چون این کریستال ها می توانند نور را در جهات مختلف و به خوبی انتشار بدهند . امروزه لوستر آویز بلند کریستالی با شکل های  مدرنی وارد بازار شده اند و در مکان هایی که طراحی مدرن دارند مورد استفاده قرار می گیرد .

لوستر آویز بلند فلزی  

لوستر آویز بلند فلزی   دارای انواع مختلف است چون خود فلز دارای انواع مختلف است و لوستر ها نیز با انواع مختلف فلز ساخته شده اند . از فلز هایی که در لوستر آویز بلند فلزی  مورد استفاده قرار می گیرد می توان به : فلز برنز ، فلز آلومینیوم ، فلز برنجی  اشاره کرد . که مزایایی برای استفاده در لوستر آویز بلند فلزی  دارند از جمله : در دسترس بودن ، درخشندگی ، و زیبایی این فلز ها مورد استفاده قرار می گیرند . در ادامه به تفسیر لوستر های فلزی پرداخته ایم از جمله : لوستر آویز بلند برنزی ، لوستر آویز بلند برنجی ، لوستر آویز آلومینیومی 

لوستر آویز بلند برنزی

فلز برنز یکی از فلزاتی است که مورد استفاده انسان از گذ شتگان است . و در تزئین و زیبایی از آن استفاده کرده اند . اکثر لوستر آویز بلند برنزی که ساخته شده اند توانسته با زیبایی خود افراد زیادی را سمت خود بکشد .در مقابل زیبایی که دارد به دلیل بالا بودن قیمت فلز برنز لوستر آویز بلند برنزی نیز لوستری بسیار گران قیمت است و از ارزش بالایی برخوردار است شما نیز می توانید برای خرید لوستر آویز بلند برنزی خود از هنر نور اقدام بکنید .

 لوستر آویز آلومینیومی

لوستر آویز آلومینیومی که با فلز آلومینیوم ساخته می شود دارای مزیت هایی است این فلز دارای وزنی سبک است که به علت وزن سبک آن در تجهیزات و ساخت لوستر استفاده می شود. فلز آلومینیوم نصبت به بقیه فلز ها دارای قیمت پایین تری است . به همین دلیل لوستر آویز آلومینیومی نیز قیمت پایین تری دارد .از این فلز با روش ریخته گری تحت فشار بالا لوستر با مقاومت بالا می سازند که به روش استفاده شده روش دایکاست می گویند. هنر نور لوستر با انواع فلز را موجود دارد . 

لوستر آویز بلند برنجی

لوستر آویز بلند برنجی که از جنس آلیاژ فلزی می باشد . با داشتن ویژگی های خاص در سال های اخیر بسیار مورد توجه  قرار گرفته است . و امروزه در استفاده ازساخت لوستر آویز بلند برنجی مورد استفاده قرار می گیرد . لوستر آویز بلند برنجی با توجه به قیمت مناسبی که دارد دارای مقاومت خوب و درخشندگی بالایی است که باعث جذب مشتریان به سمت خود است شما نیز می توانید با خرید لوستر آویز بلند برنجی از هنر نور از زیبای های آن استفاده کنید .

لوستر آویزبلند حبابی طرح جدید 

لوستر آویزبلند حبابی طرح جدید یکی از انواع لوستر هایی است که با گذر زمان از محبوبیت آن در بین مردم کم نشده است و چندین سال است که خواهان خود را دارد . از شکل ظاهری این لوستر می توان به حبابی که یک لامپ را در خود گرفته و نور را به شکل زیبایی پخش می کند.  در لوستر آویزبلند حبابی طرح جدید حبابی که لامپ را در بر می گیرد می تواند از جنس هایی مختلف باشد از جمله :  کاغذی  شیشه ای ، و کریستالی که در بین این موارد کریستال به این دلیل که نور را خوب تابش می دهد محبوبیت بیشتری دارد . شما می توانید نور را با رنگ های متفاوت داشته باشید ولی بیشتر از رنگ های سفید و شامپاینی مورد استفاده قرار می گیرد. در هنگام استفاده از لوستر آویزبلند حبابی طرح جدید  بسیار دقت داشته باشید چون بسیار شکننده است .

لوستر آویزبلند خطی مدرن 

لوستر آویزبلند خطی مدرن همانطور که از اسمش مشخص است مخصوص مکان هایی با ساخت مدرن است ولی شما در هر مکانی که بخواهید می توانید از آن استفاده کنید . لوستر آویزبلند خطی مدرن به دلیل شکل ظاهری که دارد بیشتر در مکان هایی مانند بالای اوپن ، و در آشپز خانه ها استفاده می شود از ویژگی های ظاهری لوستر آویزبلند خطی مدرن می توان به جنس آن اشاره کرد که اکثریت از جنس چوب یل فلزاتی سبک هستند . شما می توانید برای لوستر آویزبلند خطی مدرن خود هم از لامپ های ال ای دی استفاده کنید و هم از لامپ های سنتی و ما در هنر نور منتظر راهنمایی بیشتر شما عزیزان هستیم با ما در تماس باشید 

لوستر آویزبلند ساده 

لوستر آویزبلند ساده  مخصوص کسانی است که ساده پسند هستند و سادگی را به تجملات بقیه لوستر ها ترجیح می دهند . لوستر آویزبلند ساده به شکلی ساخته شده است که با تمام سادگی و بدون المان های اضافی زیبایی کاملی دارد از لوستر آویزبلند ساده بیشتر در منزل هایی که طراحی خاصی دارند مورد استفاده قرار می گیرد ، کافه ها نیز گزینه مناسبی برای استفاده از این نوع لوستر ها هستند. از مهم ترین مواردی که در لوستر آویزبلند ساده باید در یاد داشت انتخاب منبع نور مناسب برای آن است .

لوستر آویزبلند مدرن و خاص 

لوستر آویزبلند مدرن و خاص نسبت به مدل های دیگر مثلا کلاسیک بسیار سبک وزن است . و بیشتر سعی شده از المان های کمتری بهره ببرند که در مواردی خاص از این مدل پیچیدگی های به چشم می خورد که ذهن را درگیر خود می کند . شما نمی توانید یک مدل خاص از این لوستر در ذهن خود داشته باشید چون بر اساس پیچیدی هایی که دارد هر کدام برای خود مدلی خاص است . در این مدل هرچیزی ممکن است استفاده شود چوب ، فلز ، شیشه و جنس خاصی نیز ندارد .

لوستر آویزبلند مناسب مساجد و تالار ها 

همه ما می دانیم که تالار ها و مساجد دارای سقفی بلند هستند . که باعث تفاوت آنها از بقیه مکان ها می شود . شما برای اینکه بتوانید این گونه فضا هارا به نور کافی برسانید می توانید از لوستر آویزبلند خیلی بزرگ استفاده کنید چون این لوستر ها می توانند به صورت آویز از سقف پایین تر بیاییند و به محیطی که لازم است نور کافی را برسانند دقت داشته باشید که تا اندازه طبیعی لوستر آویزبلند را نصب کنید اگر بیش از اندازه آن را به پایین بکشید از زیبایی های آن کاسته شده و مکان شما را بد جلوه خواهد داد شما می توانید برای مشاوره در این مورد با هنر نور تماس بگیرید .

کلام آخر 

ما در هنر نور سعی کردیم همه لوستر آویزبلند را به معرفی شما برسانیم تا شما با داشتن اطلاعات کافی اقدام به خرید این لوستر بکنید ما در هنر نور علاوه بر لوستر آویزبلند انواع ارقام لوستر را نیز داریم شما می توانید در صورت داشتن سوال یا اطلاعات بیشتر در این ضمینه با مشاوران هنرنور تماس گرفته و به صورت 24 ساعته از با کارشناسان مشاوره داشته باشید . 

 

 

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!