لوستر آویز بلند مدرن

لوستر آویز بلند مدرن

لوستر آویز بلند مدرن

  • سعید قاسمی
  • 1402 12 مهر 14:15
  • 0 دیدگاه

لوستر شاید در نگاه اول اهمیتی در فضای خانه نداشته باشد ولی به زیبایی دکوراسیون داخلی منزل را چند برابر می کند. لوستر های مدرن دارای جذابیت و طراحی منحصر به فردی است که محبوبیت خاص خود را دارد. لوستر های به ابعاد مستطیلی و مربعی نوعی لوستر های بلند مدرن محسوب می شوند. یکی از جالبت ترین ویژگی های لوستر های مدرن قابل تغییر بودن آن می باشد که می توانید با دکمه های مخصوص آن ها را به شکل دلخواه خود لوزی ، مستطیلی ، مربی و حالت های دیگر تغییر دهید. زیبا ترین ویژگی لوستر های آویز بلند مدرن این می باشد که به رنگ های مختلف می توانند نور پردازی کنند و زیبایی دکوراسیون داخلی منزل خود را متنوع ببینید.

لوستر شاید در نگاه اول اهمیتی در فضای خانه نداشته باشد ولی به زیبایی دکوراسیون داخلی منزل را چند برابر می کند. لوستر های مدرن دارای جذابیت و طراحی منحصر به فردی است که محبوبیت خاص خود را دارد. لوستر های به ابعاد مستطیلی و مربعی نوعی لوستر های بلند مدرن محسوب می شوند. یکی از جالبت ترین ویژگی های لوستر های مدرن قابل تغییر بودن آن می باشد که می توانید با دکمه های مخصوص آن ها را به شکل دلخواه خود لوزی ، مستطیلی ، مربی و حالت های دیگر تغییر دهید. زیبا ترین ویژگی لوستر های آویز بلند مدرن این می باشد که به رنگ های مختلف می توانند نور پردازی کنند و زیبایی دکوراسیون داخلی منزل خود را متنوع ببینید.

تاریخچه لوستر آویز بلند مدرن

اولین لوستر آویزی در سال 1500میلادی در کشور ایتالیا ساخته شده است. بعد زا ساخت اولین لوستر آویزی ، ساخت اولستر در این کشور بیشتر و بیشر شد. در آن زمان برای ساخت لوستر های آویزی از طلا ، مس و برنز استفاده می کردند. بزرگ ترین و با شکوه ترین لوستر آویزی در جهان در کشور فرانسه ساخته شده است که ملکه ویکتوریا به شخصی هدیه داده بود. که در حال حاضر در دلمه باغچه استانبول ترکیه در یکی از بزرگ ترین کلکسیون لوستر های جهان با 750عدد لامپ و 4.5 کیلو تن وزن خالص آن می باشد.

لوستر آویز بلند مدرن در یک نگاه

لوستر های آویز بلند مدرن فضایی خاص را به دکوراسیون داخلی الهام می بخشد. انتخاب درست لوستر آویز بلند مدرن موجب جذابیت و لوکس بودن فضای مورد نیاز می شود ، فضایی که پر از آرامش و زیبایی لوستر مدرن را به ببیندگان نشان می دهد الخصوص در شب که زیبایی فضای داخلی را دو چندان می کند. لوستر های مدرن در هر نوع مدلی ، سبکی و اندازه ای قابلیت نصب آسان را دارند و می توانید با استفاده از کنترل هوشمند می توانید نور پردازی و مدل لوستر های بلند مدرن را تنظیم کنید.

انواع لوستر های بلند مدرن

لوستر های بلند مدرن دارای زیبایی و جذابیت خاصی است که جزء پرطرفدار ترین لوستر هایی است که محبوبیت خاصی دارد. لوستر های بلند مدرن دارای مدل های زیادی هستند که فروشگاه هنر نور تمامی لوستر های بلند و زیبای مدرن را در فروشگاه خود موجود دارد. لوستر های آویز بلند مدرن ب نوعی طراحی شده اند که با هر نوع دکوراسیونی تطبیق داداه می شود. یکی از انواع لوستر های آویز بلند مدرن ، لوستر آویز مدرن است که در قسمت بالای کابیت جزیره ای یا بالای میز ناهار خوری جذاب و شیک می باشد که به سبک های مینیمال معروف می باشد. لوستر های بلند مدرن به طراحی عجیب و غریب معروف است. طراحی این لوستر های زیبا به مدل های شاخه ای ، اس ام دی ، اس ام دی و... که با توجه به شکل و نور دهی این سبک لوستر های زیبا در حال تغییر هستند.

فضای نصب لوستر های مدرن

مکان انتخابی برای نصب لوستر بسیار مهم است. معمولا برای فضای انتخابی لوستر از محیط هایی که در مرکز قرار داره اند باید استفاده شود تا نور پردازی به تمام نقاط از فضای موجود دستیابی داشته باشد. تقریبا برای استفاده از لوستر های مدرن از تمامی فضا ها می توان استفاده کرد فضاهایی که مطابق با اندازه ، مدل و سایز لوستر های مدرن نصب می شوند. انتخاب فضای مناسب برای نصب لوستر های آویز بلند مدرن می توانید از کارشناسان  یا طراحان داخلی فروشگاهی هنر نور راهنمایی بگیرید. 
فضاهایی برای نصب لوستر های آویز بلند مدرن:
•    لوستر مدرن برای منازل: اتاق خواب ، آشپزخانه ، بالکن ، ورودی خانه ، سالن پذیرایی ، سالن نشیمن و....
•    لوستر مدرن برای تالار ها
•    لوستر مدرن برای رستوران ها
•    لوستر مدرن برای هتل ها

لوستر های اتاق خواب

لوستر هایی که برای اتاق خواب نصب می شود معمولا از لوستر های سقفی استفاده می شوند. برای طراحی لوستر های مدرن از از لوستر های آویز کوچک هم استفاده شده است. لوستر های مدرن که برای اتاق خواب طراحی شده به گونه است که می توانید نور پردازی چراغ های لوستر را کم یا زیاد کنید. به این نوع لوستر ها ، لوستر های مینیمال هم می گویند. لوستر های آویز بلندی که برای اتاق خواب ها استفاده می شود دارای اندازه ، ابعاد و طراحی مختلفی است که می توایند برای مشاهده لوستر های مدرن اتاق خواب از سایت فروشگاهی هنر نور دیدن فرمایید.
 

لوستر های آشپزخانه

یکی از نور پردازی هایی که زیبایی دکوراسیون داخلی منزل را زیبا می کند ، لوستر های آشپزخانه می باشند. لوستر های مدرنی که برای آشپزخانه استفاده می کنند به دلیل فضای بزرگ و بازی که در آشپزخانه وجود دارد ، لوستر هایی بلند و آویزی شکل است. این نوع لوستر ها برای آشپزخانه دارای تنوع بالایی  هستند. معمولا چراغ هایی که برای لوستر های مدرن بلند آویز آشپزخانه استفاده می شود بیشتر از بقیه لوستر ها می باشد. به دلیل اینکه هرچه تعداد چراغ ها بیشتر باشد نور پردازی دکوراسیون داخلی آشپزخانه هم بیشتر می باشد. البته بزرگی لوستر های مدرن آویزی بستگی به فضای موجود در آشپزخانه دارد. هر چه فضا بیشتر لوستر مدرن آشپزخانه هم بزرگ تر.

لوستر های پذیرایی 

برای انتخاب لوستر های پذیرایی باید به فضای داخلی پذیرایی و به رنگ دکوراسیون مرتبط استفاده کنید. انواع لوستر های مدرن که برای پذیرایی استفاده می شود عبارت است از :
•    لوستر های مدرن چوبی
•    لوستر های مدرن کریستالی
•    لوستر های مدرن شیشه ای
•    لوستر های مدرن فلزی
•    لوستر های مدرن فانتری
که مطابق با دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. توصیه می شود برای انتخاب لوستر های مدرن پذیرایی از لوستر های مدرن ساده و مینیمال استفاده کنید. استفاده از لوستر های شلوغ و پر لامپ ، علاوه بر اینکه زیبایی لوستر مدرن را کم می کند. برعکس تمامی زیبایی دکوراسیون داخلی را بهم می ریزد. سالن پذیرایی کمی حالت مجلسی دارد به همین عنوان لوستر هایی که انتخاب می کنید باید مطابق با فضای سالن پذیرایی باشد.

لوستر های نشیمن

سالن نشیمن یا همان هال یکی از بخش های راحت و دنج منزل می باشد که با توجه به صمیمیتی که در سالن نشیمن برقرار است لوستر هم مرتبط با فضای خودمانی و دکوراسیون سالن نشیمن انتخاب می شود. برای انتخاب لوستر در سالن نشیمن لازم نیست حتما از لوستر های مجلل ، با شکوه و بزرگ استفاده کنید. برای انتخاب لوستر در تمامی بخش هایی از فضای مورد نظر از این شعار استفاده کنید ، زیبایی در سادگی است.برای بازدید از طراح های دیگر لوستر های نشیمن می توانید به صورت حضوری از فروشگاه هنر نو خریداری کنید و یا به صورت آنلاین و بازدید از سایت فروشگاهی هنر نور سفارش خود را ثبت کنید.

لوستر های غذاخوری

به دلیل وجود میز غذا خوری در سالن نشیمن پس در کنار لوستر مدرن نشیمن باید لوستر مدرن میز غذا خوری هم در کنارش داشته باشد. معمولا لوستر های مدرن که برای بالای سالن غذاخوری انتخاب می شود دارای طرح های جالبی هستند که می توانید برای لوستر مدرن غذا خوری استفاده کنید. در حالت کلی از لوستر هایی که برای غذا خوری انتخاب می شوند ، محبو ترین و پر طرفدار ترین لوستر های مدرن  ، لوستر های فلزی خطی و لوستر های مدرن آویزی هستند. برای تماشای لوستر های دیگر و جدید تر می توانید به صورت حضوری از فروشگاه هنر نو خریداری کنید و یا به صورت آنلاین و بازدید از سایت فروشگاهی هنر نور سفارش خود را ثبت کنید.

قیمت لوستر آویز بلند مدرن

قیمت لوستر های آویز بلند مدرن دارای تفاوت قیمت بالایی است و قیمت لوستر های مدرن طبق با سایز ، اندازه ، مدل و ابعاد لوستر های آویز بلند مدرن متفاوت است. فروشگاه هنر نور یکی از فروشگاه هایی است که با کیفیت ترین و قیمت مناسب ترین لوستر های مدرن آویزی را به فروش می رساند.

انواع لوستر آویزی مدرن

لوستر های آویزی یکی از جدید ترین و به روز ترین لوستر هایی است که طرفداران زیادی دارد. لوستر های آویزی زیبایی منحصر به فردی به فضایی که لوستر نصب شده دارد.

انواع لوستر های هنر نور

فروشگاه هنر نور یکی از بزرگ ترین فروشگاه های حضوری و آنلاینی  است که در قسمت فروش محصولات روشنایی با عرضه انواع لوستر های زیبا خدمت تمامی مردم عزیز می باشد.
•    لوستر های چوبی 
•     لوستر های کریستالی 
•    لوستر های مدرن
•    لوستر های سقفی 
•     لوستر های اس ام دی
•    لوستر حلقه ای 
•     لوستر آویز اتاق خواب
•    لوستر آویز آشپزخانه
•    آویز چوبی
با جمع آوری این لوستر های شکیل سبد خریدی زیبا که دارای بهترین محصولات برای استفاده شما عزیزان مورد استفاده قرار می گیرد.در حالت کلی لوستر های مدرن هنر نور با طراحی زیبا و خاصی که دارند بینندگان را جذب محیط داخلی خود می کنند. 

سخن آخر

با مطالعه مقاله لوستر های آویز بلند مدرن ، اطلاعات کاملی از لوستر های مدرن ، تاریخچه لوستر های آویزی ، انواع لوستر های مدرن ، فضای مناسب برای نصب لوستر های مدرن آویزی و تمامی لوستر های مدرنی که در نقاط مختلف منزل نصب می شود راهنمایی کرده ایم. فروشگاه هنر نور با دارا بودن با کیفیت ترین و قیمت مناسب ترین لوستر های موجود با بهترین طراحی جالب و خاص لوستر های مدرن بلند خدمت تمامی عزیزان می باشند. برای بازدید از لوستر های فروشگاه هنر نور می توانید به صورت حضوری از فروشگاه دیدن فرمایید و یا می توانید از سایت فروشگاهی هنر نور از طرح های زیبا و جالب لوستر های مدرن دیدن فرمایید... 

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!