لوستر سقفی برای سقف کوتاه

لوستر سقفی برای سقف کوتاه

لوستر سقفی برای سقف کوتاه

  • سعید قاسمی
  • 1402 05 مهر 09:22
  • 0 دیدگاه

برخی از افراد این عقده را دارند که انتخاب برای لوستر هایی که سقف های کوتاه دارند سخت می باشد. انتخاب لوستر برای سقف های کوتاه با کمک طراحان منزل سایت فروشگاهی هنر نور می تواند به  راحتی انجام شود. مطابق با استاندارد های جهانی به سقف های دو متر و چهل و چهار سانتی متر و کمتر از آن را سقف های کوتاه می شناسند. در سقف های کوتاه هر چه لوستر های سقفی پنهای بیشتری داشته باشد ، کوتاهی سقف کمتر مشخص می شود. لوستر های سقفی مناسب هر گونه طراحی داخلی منزلی می باشد. 

لوستر سقفی برای سقف کوتاه

برخی از افراد این عقده را دارند که انتخاب برای لوستر هایی که سقف های کوتاه دارند سخت می باشد. انتخاب لوستر برای سقف های کوتاه با کمک طراحان منزل سایت فروشگاهی هنر نور می تواند به  راحتی انجام شود. مطابق با استاندارد های جهانی به سقف های دو متر و چهل و چهار سانتی متر و کمتر از آن را سقف های کوتاه می شناسند. در سقف های کوتاه هر چه لوستر های سقفی پنهای بیشتری داشته باشد ، کوتاهی سقف کمتر مشخص می شود. لوستر های سقفی مناسب هر گونه طراحی داخلی منزلی می باشد. 

نکات مهم لوستر سقف کوتاه

 برای انتخاب لوستر سقف های کوتاه باید نکاتی را توجه و رعایت کرد. 

رنگ لوستر

یکی از مواردی که باید توجه بسیاری به انتخاب لوستر سقفی کوتاه شود انتخاب لوستر با رنگ های روشن می باشد. استفاده از لوستر های رنگ روشن ، فضای کوچک را بزرگ تر نشان می دهد. 

اندازه لوستر

یکی از مهم ترین گزینه هایی که باید به آن توجه کنیم در انتخاب و خرید لوستر های سقفی ، سقف های کوتاه اندازه و سایز لوستر می باشد. لوستر هایی که حالت پهن هستند ، مناسب ترین گزینه برای سقف های کوتاه می باشد. لوستر های سقفی پهن ، سقف های کوتاه را بلند تر نشان می دهد. لوستر های سقفی کوتاه تاثیری بسیار در نورپردازی فضای سقفی کوتاه می گذارد. 

نوع لوستر

امروزه با طراحی های لوستر های سقفی مدرنی که در سایت فروشگاهی هنر نور تولید می شود دارای تنوع بسیار بالایی است. لوستر ها دارای انواع مختلفی هستند از جمله: لوستر مدرن ، لوستر کلاسیک ، لوستر چوبی ، لوستر فلزی ، حلقه ای و.... 

انواع لوستر سقفی

یکی از اصلی ترین اصولی که هنگام خرید لوستر باید به آن توجه شود ارتفاع لوستر با ارتفاعی که در خانه قرار داده شده است به چه میزان است. لوستر انتخابی نباید بیش از حذ بزرگ یا بیش از حد کوچک باشد باید مطابق با استاندارد تعریف شده به میزان و به اندازه باشد این کار علاوه بر بد جلوه دادن لوستر موجب جلوگیری از زیبایی دکوراسیون منزل هم نیز می باشد. استفاده از لوستر های مناسبی که نورپردازی مناسبی استفاده می شود موجب می شود کوتاهی سقف به پچشم نیاید. 

لوستر سقفی

لوستر های سقفی از آن دسته از لوستر هایی هستند که می توانند کوتاه یا بلند شوند. لوستر های سقفی از پر طرفدار ترین لوستر هایی هستند که در شکل ها و سایز های متفاوت به فروش می رسد. 

لوستر سقفی توکار

لوستر های سقفی توکار از آن دسته لوستر هایی هستند که مناسب سقف های کوتاه می باشند. لوستر های سقفی توکار از نوردهی فوق العاده ای برخوردار هستند. برای لوستر های سقفی توکار می توانید از زیباترین لامپ هایی که زیباتر شدن دکوراسیون منزل کمک کند ، استفاده کنید. 

لوستر دیوارکوب 

لوستر های دیوار کوب جزء لوستر هایی هستند که مناسب سقف های کوتاه می باشند. لوستر های دیوار کوب از روشنایی بسیار ملایمی برخوردار هستند و محیطی آرام و دلنشین ایجاد می کند. لوستر های دیوار کوب دارای طرح های زیادی هستند ولی برای نصب نیازی به فضای زیادی ندارند. لوستر های دیوارکوب نور که تولید می کند بسیار لایت و آرامبخش است. 

لوستر جزیره 

لوستر های جزیره معمولا در آشپزخانه های استفاده می شود. این نوع لوستر ها به دلیل ابعاد کوچک تری که دارند ولی نورپردازی خیره کننده ای دارند. معمولا این نوع لوستر ها مناسب طراحی داخلی است که به سبک مدرن طراحی شده است. لوستر های سقفی مطابق با استاندارد باید در مرکز فضایی که قرار است نصب شده باشد قرار می گیرند. 

لوستر سقفی کریستالی

لوستر های سقفی کریستالی از نمونه لوستر های کلاسیکی است که می توان در سبک خانه هایی که سبک سلطانتی دارند استفاده می شود.تمامی لوستر های سقفی کریستالی دارای کریستال های گردی می باشد که به لوستر آویز شده اند. لوستر های سقفی کریستالی به دلیل وقتی که بابت تولید لوستر صرف می شود نسبت به دیگر لوستر های سقفی کمی هزینه بالایی دارد. 

لوستر سقفی برنزی

لوستر های برنز از فلز مس و قلع استفاده شده است. لوستر های سقفی برنزی  از سال های گذشته ای است که در ایران و خارج از ایران تولید شده و به در محل های مختلف نصب می شد. برای ساخت لوستر های سقفی برنز از فلز برنج استفاده می کنند. فلز برنج مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و هوایی ، تغییرات رنگ و اکسید شدن دارد. 

لوستر سقفی کوتاه

لوستر هایی که برای سقف کوتاه تولید شده اند معمولا  با سقف فاصله کمی دارند یا دقیقا روی آن نصب می شوند. لوستر های سقفی کوتاه با نوردهی که دارد از زیبا ترین عنصر هایی است که زیبایی دکوراسیون داخلی منزل را چند برابر می کند.

نوع لوستر سقف کوتاه

لوستر های سقف در تمامی بخش های منزل می تواند نصب کرد ، فقط باید نکاتی را رعایت کرد و توجه بسیاری به اصول و قوائد کرد. 

لوستر سقفی آشپزخانه

برای انتخاب لوستر آشپزخانه باید به برخی از نکات توجه کرد اولین نکته این است که آیا در آشپزخانه میز غذاخوری است یا خیر. اگر بود باید لوستر را در بالای میز غذاخوری نصب کنیم. انتخاب لوستر سقفی باید به نوع کابینت آشپزخانه توجه کنیم. اگر کابینت ها از جنس ام دی اف و یا طرح چوبی باشد باید از لوستر های سقفی چوبی استفاده کنیم. ولی اگر کابینت ها به صورت فلزی باشد باید به گونه ای باشد که از لوستر های مدرن و فلزی در آشپزخانه قرار دهید. یکی از استاندارد های لوستر های سقفی آشپزخانه این است که نور لوستر ها باید رو پایین نوردهی کند تا نور کافی به آشپزخانه برسد. 

لوستر سقفی اتاق خواب

لوستر های سقفی اتاق خواب دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به طراحی داخلی که در اتاق پیاده سازی شده بستگی دارد. لوستر هایی که برای اتاق خواب استفاده می شود معمولا دارای نور های کمی هستند. طبق آماری که طراحان داخلی گرفته اند ، بیشتر لوستر های که برای اتاق خواب استفاده می شوند دارای طرح های مینیمال و نسبت به بقیه لوستر هایی که در خانه نصب می شود از طرح های ساده تری برخودار هستند. لوستر های حبابی از آن دسته از لوستر هایی است که طرفداران زیاد و پرکاربرد ترین لوستری است که می توان در اتاق خواب نصب کرد. تعداد حباب های لوستر سقفی بستگی به متراژ اتاق خواب دارد. 

لوستر سقفی راهرو

لوستر ها محلی برای ورود و خروج و راهرو ای که به اتاق خواب ها و... می روید پس نوعی از اجزای منزل محسوب می شود که از اهمیت برخودار است. لوستر سقفی کوتاه راهرو می تواند به صورت تعدای باشد. لوستر هایی کوچک با تعدادی از لوستر ها که نوردهی را می توانند میزان کنند. معمولا نورپردازی که برای راهرو استفاده می شود به صورت لایت است و نوری ملایم را پخش می کند.

لوستر سقفی بالکن

لوستر هایی که برای بالکن استفاده می شود باید دارای نوردهی فوق العاده ای باشد. که فضای تاریک بالکن را روشن کند. معمولا لوستر های سقفی که در بالکن استفاده می شود دارای لوستر هایی می باشد که دارای طرح های مینیمال و ساده می باشند. لوستر های مدرن بارز این نوع لوستر ها می باشد. 

قیمت لوستر سقفی برای سقف کوتاه 

قیمت لوستر های سقفی با توجه به نوع لوستر ، طراحی لوستر ، رنگی که در طراحی لوستر استفاده می شود ، بستگی دارد. قیمت لوستر های سقفی به صورت مداوم در حال تغییر است. تولیدی و فروشگاه هنر نور با استفاده از با کیفیت ترین و بهترین ابزار هایی که برای ساخت لوستر های سقفی انجام می شود ، لوستر های سقفی برای سقف های کوتاه را تولید می کنند. با توجه به اینکه لوستر های سقفی از سبک های شلوغ استفاده نمی کنند قیمت مناسب تری نسبت به دیگر لوستر هایی که تولید می شوند دارد. 

سخن آخر

این مقاله مطالبی راجب لوستر های سقفی برای سقف های کوتاه ، انواع لوستر سقفی کوتاه ، نکاتی در انتخاب لوستر سقفی و... را در اختیار شما عزیزان قرارداده ایم. در صورت خرید لوستر سقی کوتاه می توانید از این مقاله اطلاعات و مطالب را لازم را برداشت کنید. سایت فروشگاهی هنر نوراز متنوع ترین انواع لوستر ها می توانید مشاهده کرده و اطلاعات کامل و جامع در باره لوستر مورد نظر خود را مطالعه فرمایید. برای ثبت و سفارش لوستر سقفی کوتاه می توانید از سایت فروشگاهی هنر نور اقدام به ثبت سفارش کنید و برای ارتباط با تیم مشاوره هنر نور می توانید اقدام کنید. 

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!