لوستر دیواری پذیرایی

لوستر دیواری پذیرایی

لوستر دیواری پذیرایی

  • سعید قاسمی
  • 1402 15 مهر 16:07
  • 0 دیدگاه

لوستر دیواری پذیرایی

لوستر دیواری پذیرایی

لوستر دیوارکوب یا همان دیواری لوستر یا چراغ مانندی هستند که به دیوار وصل می شود. لوستر های دیواری پذیرایی دارای سایز ها ، اندازه ها ، رنگ بندی و جنش های مختلفی هستند که هرکدام به نوعی طرفداران خود را دارد. و از محبوبیت بالایی برخودار هستند. برای انتخاب یک لوستر دیواری پذیرایی خود می توانید با توجه به طراحی داخلی منزل خود می توانید یک لوستر دیواری پذیرایی مناسب انتخاب کنید. تاریخچه لوستر های دیواری پذیرایی به دوران قرون وسطی باز می گردد. در آن دوران شمعدانی هایی به دیوار نصب می کردند و محیط اطراف را روشن می کرد. لوستر های دیواری برای نوردهی دیوار های داخلی و خارجی استفاده می شوند. 

انواع لوستر دیواری پذیرایی

لوستر دیواری پذیرایی شامل انواع مختلفی هستند که با توجه به معماری داخلی منزل که در اختیار دارید ، می توانید لوستر دیواری پذیرایی خود را انتخاب کنید. لوستر های دیواری پذیرایی با توجه به نوع (جنس) لوستر ، رنگ بندی لوستر ، سایز و اندازه لوستر تقسیم بندی می شوند. لوستر های دیواری پذیرایی از جمله لوستر هایی است که پر طرفدار است و برای تمایم رنج سنی می توانند استفاده کنند. 

لوستر دیواری پذیرایی کلاسیک

لوستر های دیواری پذیرایی کلاسیک مناسب منزل هایی است که دکوراسیون داخلی که سبک کلاسیک ، برنزی و سلطنتی استفاده می کنند. استفاده از لوستر های دیواری کلاسیک علاوه به از یک پارچگی دکوراسیون ، جلوه ای زیبا به طراحی داخلی منزل می دهد. برای تمیز کردن لوستر های دیواری کلاسیک به هیچ عنوان از استفاده مواد شیمیایی خودداری کنید. می توانید در تمیز کردن لوستر های دیواری کلاسیک از دستمال های مرطوب استفاده کنید. 

لوستر دیواری پذیرایی چوبی

برای ساخت لوستر های دیواری چوبی ، تولیدی فروشگاه هنر نور معمولا از چوب روس استفاده می کنند. چوب روس به دلیل مقاومت بالا و محکم بودن در برابر شرایط آب و هوایی می تواند انتخاب خوبی برای نصب در دکوراسیون منزل باشد. لوسترهای دیواری هنر نور یکی از زیبا ترین لوستر هایی است که خواهان زیادی دارد. لوستر دیواری پذیرایی مناسب محیط های بسته ای است که دارای متراژ های 40 تا 60 متری می باشند. استفاده از لوستر های پذیرایی چوبی حس خوب و نوستالژی به مردم می دهد و این یعنی انرژی مثبت در اطراف پذیرایی منزل. 

لوستر دیواری پذیرایی کریستال

لوستر دیواری پذیرایی از جنس کریستال ، یکی از پر فروش ترین لوستر هایی است که مخاطبان خاص خود را دارد. لوستر های دیواری کریستالی خصوصا در ایران بیشتر  به فروش می رسد و ایرانیان بسیاری از این نوع لوستر دیواری استفاده می کنند. لوستر های دیواری کریستالی دارای انواع نورپردازی می باشند که هرکدام به صورت جداگانه استفاده می شود. لوستر های دیواری کریستالی که نوردهی را به سمت بالا هدایت می کنند و این نوع نور دهی فضایی آرام ایجاد می کند. لوستر های دیواری کریستالی که نوردهی را به سمت پایین هدایت می کند و این یعنی نور به بخش کمی از فضای پذیرایی را نورپردازی می کند و لوستر های دیواری کریستالی که نوردهی را مستقیم هدایت می کند و این به معنای است که کل فضای پذیرایی نوردهی را پخش می کند. 

لوستر دیواری پذیرایی مدرن

لوستر های دیواری مدرن دارای یکی از خاص ترین و زیبا ترین لوستر هایی است که طرفداران زیادی دارد. این نوع لوستر ها مناسب دیوار هایی است که دکوراتیو مدرن استفاده شده است. یکی از اصلی ترین مزیت هایی که لوستر های دیواری مدرن دارد این است که بدون هیچ گونه محدودیتی می توانید با هر نوع سایز ، اندازه و هر رنگی که دل به خواه است می توانید لوستر را خریداری کنید و در جای مورد علاقه قرار دهید. استفاده از لوستر های دیواری مدرن در چند سال اخیر است که جزء پر فروش ترین و پر مخاطب ترین لوستر های در حال حاضر شده است. این امر موجب شده سایت فروشگاهی هنر نور تمرکز بیشتری در طراحی و تولید لوستر های دیواری مدرن داشته باشد. لوستر های دیواری مدرن مخصوص دکوراسیونی است که از سبک های مینیمال و مدرت استفاده شده است می باشد. 

لوستر دیواری پذیرایی گچی

لوستر های دیواری گچی شباهتی کمی به لوستر های دیواری مدرن دارد. لوستر های دیواری گچی مناسب فضا هایی است که بیشتر از سبک های مینیمالیستی استفاده شده است. لوستر های دیواری گچی برای دیوارهای رنگی مناسب تر است به دلیل اینکه بیشتر خود را نمایش می گذارد. 

کاربرد لوستر دیواری 

لوستر های دیواری منازل یکی از منابع نوری است که می توانید در پذیرایی خانه داشته باشید. لوستر های دیواری پذیرایی برای نوردهی به دیگر لوستر های پذیرایی کمک بسیاری می کنند. اگر نیاز به نورپردازی خیلی ملایم دارید می توانید از لوستر های دیواری پذیرایی استفاده کنید. اتاق مطالعه یکی از مکان هایی است که نیاز ضروری به لوستر دیواری دارد. 

لوستر دیواری لوکس

لوستر های دیواری لوکس جزء لوستر هایی است که محبوبیت زیادی برای افراد دارد و طرح های زیادی از لوستر های دیواری لوکس است که فروشگاه هنر نور مشغول به طراحی و تولید می باشد. نام دیگر لوستر های دیواری لوکس ، لوستر های دیواری اسپرت هم می باشد. لوستر های دیواری لوکس جزء آن دسته از لوستر هایی است که به دلیل استفاده از لامپ های فقط کم مصرف ، مصرف برق کمی دارند و این عامل به محبوبیت این لوستر افزوده است. نورپردازی های لوستر دیواری لوکس به صورت ترکیبی ، آفتابی و مهتابی می باشد. فضایی که برای نوردهی لوستر های دیواری لوکس نیاز است نباید متراژی بیش از 20متر داشته باشد. 

مزایای لوستر دیواری پذیرایی 

استفاده از لوستر های دیواری در پذیرایی یکی از منبع های اصلی نوردهی به پذیرایی می باشد. لوستر های دیواری پذیرایی باید مطابق با دکوراسیون پذیرایی انتخاب شود و قرار داده شود.  
مزایای استفاده از لوستر های دیواری پذیرایی:
•    قیمت مناسب تر از دیگر لوستر ها
•    قابلیت استفاده از لوستر های دیواری پذیرایی در فضای داخلی منزل
•    هم خوانی با تمامی فضاهای منازل
•    نوردهی بسیار عالی در فضای پذیرایی منزل

قیمت لوستر دیواری پذیرایی

لوستر دیواری پذیرایی که خریداری می کنید باید مطابق با هزینه ای که تعیین کرده اید باشد. معمولا قیمت لوستر های دیواری بسیار مهم هستند به همین عنوان قبل از خرید از کیفیت لوستر دیواری پذیرایی ، رنگ بندی ، جنس لوستر و تمامی عواملی که در خرید شما تاثیر گذار است را توجه کنید. برای خریدی مطمعن و قابل اعتماد می توانید از سایت فروشگاهی هنر نور خریداری کنید. فروشگاه هنر نور یکی از تولیدی هایی است که از کیفیت لوستر های دیواری پذیرایی می توانید اطمینان لازم را داشته باشید. فروشگاه هنر نور از جمله فروشگاهی است که با توجه به کیفیت لوستر های دیواری پذیرایی از قیمت مناسبی برخوردار هستند. 

نکات لازم و مهم در خرید لوستر دیواری پذیرایی

برای خرید لوستر های دیواری پذیرایی باید به نکاتی توجه کرد تا خریدی مطمئن و بسیار عالی داشته باشید. 
•    جنس با کیفیت لوستر دیواری پذیرایی
•    اندازه لوستر دیواری پذیرایی مناسب با محیطی که قرار است لوستر را نصب کنید.
•    قیمت لوستر بسیار مهم است.
•    متراژ منزل قبل از خرید لوستر توجه کنید.
•    رنگ لوستر مطابق با طراحی داخلی منزل
•    ارتفاع دیوار با لوستر دیواری پذیرایی که نصب می کنید.
•    وزن لوستر دیواری پذیرایی که نباید سنگین باشند. 
•    با توجه به علاقه خود لوستر دیواری پذیرایی خود را خریداری کنید.
•    لوستری خریداری کنید که بعد در تمیز کردن آن به مشکل بر نخورید.
 

کاغذ دیواری لوستر پذیرایی

کاغذ دیواری تاثیر بسیاری در نورپردازی لوستر های پذیرایی می تواند داشته باشد. برای انتخاب صحیح و درست لوستر دیواری پذیرایی باید به کاغذ دیواری توجه بسیاری شود. استفاده از لوستر دیواری پذیرایی چلوه زیبا تری به منظره دکوراتیو منزل می دهد. چراغی که بابت نور پردازی انتخاب می کنید بسیار مهم است به دلیل اینکه هم تاثیر بسیاری در کاغذ دیواری و هم تاثیر بسیاری در لوستر دیواری پذیرایی می تواند داشته باشد. انتخاب نوع لوستر هم در نمایش کاغذ دیواری پذیرایی بی تاثیر نیست. برخی از لوستر ها مناسب کاغذ دیواری های شلوغ و رنگ های شاد و بیشتر نیست. اگر کاغذ دیواری پذیرایی شما حالت طرح های برجسته می باشد ، از نور های ساده می توانید استقبال کنید. 

سخن آخر

تمامی مطالبی که در اختیار شما عزیزان قرار گرفت ، راهنمایی های لازم در خصوص خرید لوستر های دیواری پذیرایی می باشد. که انواع لوستر های دیواری ، کاربرد لوستر های دیواری ، قیمت لوستر های دیواری ، تاثیر کاغذ دیواری در لوستر های دیواری ، مزایای لوستر های دیواری و نکاتی که در خرید لوستر دیواری پذیراییی باید توجه کرده و تمامی آن را رعایت کنید. فروشگاه هنر نور یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین فروشگاهی است که به تولید با کیفیت ترین و مرغوب ترین لوستر های دیواری پذیرایی مشغول است. برای ارتباط با فروشگاه هنر نور می توانید از طریق سایت فروشگاهی هنر نور اقدام کنید. برای ثبت سفارش لوستر مورد نظر خود با کارشناسان و طراحان هنر نور می توانید در تماس باشید و در کوتاه ترین زمان ممکن ، با کیفیت ترین لوستر های مورد نظر خود را دریافت کیند.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!