لوستر سقفی کریستال

لوستر سقفی کریستال

لوستر سقفی کریستال

  • سعید قاسمی
  • 1402 20 شهریور 09:30
  • 0 دیدگاه

لوستر سقفی کریستال

لوستر سقفی کریستال

تولیدی هنر نور با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین ابزارهای ساخت لوستر ( صفحه لوستر  مرغوب ، کریستال های اصل و با کیفیت و...) استفاده می کنند. لوستر های سقفی کریستال در فروشگاه هنر نور با مناسب ترین قیمت و با کیفیت ترین لوستر ها را به فروش می رساند.لوستر ها دارای تنوع بالایی هستند که یکی از انواع لوستر ها ، لوستر های سقفی کریستالی هستند که در تولیدی و فروشگاه هنر نوربه فروش عموم مردم در سراسر کشور می رسد. انتخاب لوستر سقفی کریستال سلیقه زیبا و دقت بالای شما را در خرید لوستر سقفی کریستال نشان می دهد. 

لوستر سقفی کریستال

تاریخچه لوستر سقفی کریستال

اولین لوستر سقفی کریستال از کشور فرانسه  در سال 14 میلادی تولید شد که از جنس کریستال بود که برمی گردد به هزاران سال قبل. لوستر هایی که از آن دوران به جا مانده اند در کاخ ورسای و کلیسای نوتردام قرار گرفته اند و در معرض دید می باشند. بزرگ ترین لوستر سقفی کریستالی جهان از طرف ملکه انگلستان ویکتوریا بود که حال در استانبول ترکیه ، دولما باغچه که جزء بزرگ ترین مجموعه ای از لوستر های کریستالی جهان را قرار داده است. برای ساخت بزرگ ترین لوستر سقفی کریستالی از 750 لامپ استفاده شده که به وزن 4.5 تن وزن دارد.

لوستر سقفی کریستال در یک نگاه

لوستر های سقفی دارای تنوع بالایی دارند. لوستر های سقفی از جمله: لوستر سقفی برنزی ، لوستر سقفی چوبی لوستر سقفی دایکاست و از همه مهم تر لوستر سقفی کریستالی. برای خرید لوستر های سقفی کریستالی باید به ارتفاع لوستر سقفی کریستال دقت فرمایید. بهترین لوستر های سقفی کریستالی ، لوستر های سقفی کریستالی مدرن و آبشاری است که طرفداران خاص خود را دارد. تمامی لوستر های فروشگاه هنر نور ضامنت یکساله دارند. 

ویژگی لوستر های سقفی کریستالی

لوستر های سقفی کریستالی یکی از جدیدترین لوستر هایی است که در فروشگاه هنر نور به فروش می رسد. این نوع لوستر ها بیشتر برای دکوراسیون منزل و اداری استفاده می شود. لوستر های سقفی کریستالی دارای نور دهی بالایی هستند که همین عنوان موجب شده محبوبیت خاصی بین مردم داشته باشد. لوستر های سقفی کریستالی به قسمت های مختلفی تقسیم بندی می شود. یکی از اصلی ترین اجزای این نوع لوستر ها نهان شده از کریستال که بازتابیدن نور را در فضا به نمایش می گذارد. معمولا لوستر های سقفی کریستال دارای فریم فلزی هستند ولی برخی از لوستر های سقفی کریستال از فریم های چوبی هم برخوردار اند. رنگ های کریستال ها سفید ، مشکی ، شامپاینی ، بنفش و ...می باشد. لوستر های کریستالی دارای اشکال و ابعاد مختلفی است که تولیدی هنر نور تولید می کند که دایره اس شکل و مستطیلی طرفدار زیادی دارد.

فضای لوستر های سقفی کریستال

از لوستر های سقفی کریستال می توانیم از قسمت های مختلف منزل استفاده کنیم. فضای پذیرایی ، آشپزخانه ، اتاق خواب و سالن نشیمن می توان استفاده کرد. استفاده از لوستر های سقفی کریستال در اتاق خواب باعث می شود اتاق مدرت تر و لوکس تر دیده شود. استفاده لوستر های سقفی کریستال از فضاهایی که متراژ بالا و سقف بلند تری دارند عظمت و شکوه عجیبی به فضا ایجاد می کند.

اندازه لوستر سقفی کریستال

اندازه لوستر های سقفی کریستال در اندازه های بزرگ موجود هستند که برای فضا هایی که متراژ  بالایی دارند مناسب است. لوستر سقفی کریستال دارای انواع متفاوتی هستند که می توانید تنوع لوستر سقفی کریستال را از فروشگاه های هنر نور مشاهده فرمایید. 

وزن لوستر سقفی کریستال

وزن لوستر های سقفی کریستال بستگی به فضایی که قرار است لوستر سقفی کریستال  را تعبیه کنید دارد. هرچه فضا کوچک تر وزن لوستر کم تر.

انواع لوستر های سقفی کریستال

لوستر های سقفی کریستال تنوع بسیار بالایی دارد که هرکدام در رنگ ، ویژگی ها و ظاهر متفاوتی اند. لوستر های کریستالی در انواع مدل های متفاوت نظیر: لوستر کریستالی کلاسیک ، لوستر کریستالی آبشاری ، لوستر کریستالی شاخه ای و لوستر کریستالی مدرن  می توانید هم از سایت هنر نور و هم از فروشگاه هنر نور دیدن فرمایید. 

لوستر سقفی کریستالی کلاسیک

لوستر سقفی کریستالی کلاسیک جزء قدیمی ترین نوع لوستر است. این لوستر با مدل قدیمی که دارد ولی هنوز طرفداران زیادی دارد. لوستر سقفی کریستالی کلاسیک در فضایی که سبک کلاسیک دارد مطابقت دارد. این نوع لوستر سقفی کریستالی کلاسیک برای فضاهای پذیرایی ، سالن نشیمن مناسب است.

لوستر سقفی کریستالی مدرن

لوستر سقفی کریستالی مدرن جزء اصلی ترین بخش های معماری داخلی است. لوستر سقفی کریستالی مدرن دارای بدنه فلزی است که کریستال های استفاده شده با کیفیت و درجه یک هستند. جنس لوستر سقفی کریستالی مدرن ضدزنگ است و به راحتی تمیز می شود. ابعاد لوستر سقفی کریستالی مدرن متفاوت است وبرای مشاهده انواع لوستر سقفی کریستالی مدرن می توانید از فروشگاه هنر نور دیدن فرمایید.

لوستر سقفی کریستالی آبشاری

لوستر های کریستالی آبشاری به شکل آبشار و عمودی شکل است. برای استفاده از این نوع لوستر ها باید از فضاهایی که ارتفاع بالایی دارند استفاده کرد. سقف خیلی بلند و پاگرد راهرو ها مرود استفاده قرار می گیرد. بزرگی لوستر سقفی کریستالی آبشاری موجب شده قیمت بالایی داشته باشند.

لوستر سقفی کریستالی شاخه ای

لوستر سقفی کریستالی شاخه ای از محبوب ترین لوستر های هنر نور است که دارای تنوع بالایی است. لوستر سقفی کریستالی شاخه ای دارای شاخه هایی است که به هم وصل شده اند. تعداد شاخه ها بستگی به فضای انتخابی دارد. تعداد شاخه ها بر هزینه لوستر سقفی کریستالی شاخه ای تاثیر دارد هرچه تعداد شاخه ها بیشتر باشد ، قیمت لوستر ها هم بیشتر می باشد.

قیمت لوستر سقفی کریستال

قیمت لوستر سقفی کریستال

قیمت لوستر سقفی کریستال بستگی به نوع لوستر ، ابعاد و خرج کار هایی که برای لوستر استفاده شده دارد. قیمت لوستر سقفی کریستالی در فروشگاه هنر نور نسبت به فروشگاه های دیگر بسیار مناسب است. استفاده از تمامی ابزار و لوازمی که برای ساخت لوستر استفاده می شود همگی از کیفیت و مرغوبیت مطمئن هستند. لوستر های سقفی کریستال با توجه به وزنی و ابعادی که دارند به فروش می رسند.

جنس لوستر سقفی کریستال

رنگ بدنه تمامی لوستر های سقفی کریستال به رنگ های طلایی ، نقره ای و آنتیک در فروشگاه هنر نور به فروش می رسد. رنگ کریستال ها هم به رنگ های سفید ، دودی ، بنفش ، شامپانی ، قرمز ، مشکلی و رنگ های دیگر به فروش می رسد. معمولا سایز اکثر لوستر های سقفی کریستالی بزرگ هستند ولی برای لوستر هایی که به ابعاد مورد علاقه خود بخواهید می توانید از فروشگاه هنر نور سفارش دهید. بدنه تمامی لوستر های سقفی کریستال هنر نور از جنس برنج بهترین نوعی است که برای ساخت محصولات هنر نور استفاده می شود. تمامی رنگ های لوستر های فروشگاه هنر نور الخصوص لوستر های سقفی کریستال دارای رنگ های ثابت هستند.

تمیز کردن لوستر سقفی کریستالی

برای تمیز کردن لوستر های سقفی کریستالی بهتر است ابتدا برق را خاموش کرده ، بعد از چند دقیقه از زمان قطع برق با استفاده از دستمال تمیز آغشه به مایع تمیز کننده ، ابتدا بدنه را تمیز کنید بعدکریستال ها و بعد لامپ ها را تمیز کنید. برای تمیز کردن بهتر لوستر سقفی کریستالی می توانید لوستر را از سقف جدا کرده و کریستال ها رو به آرامی از لوستر جدا کرده و با مایع تمیز کننده و ضدعفونی کننده کریستال ها را تمیز کنید. سپس با مایع تمیز کننده بدنه را تمیز کنید. برای تمیز کردن لامپ ها هم بهتر است لامپ ها را جدا کرده و با دستمال آن ها را تمیز کنیم. مواردی که در تمیز کردن لوستر سقفی کریستالی تاثیر گذار است:
•    الکل
•    سرکه
•    خمیر دندان
•    صابون

نکاتی در تمیز کردن لوستر سقفی کریستالی

نکاتی در تمیز کردن لوستر های سقفی کریستالی است که برای ماندگاری لوستر سقفی کریستالی استفاده می شود.
•    برای نماندن جای پارچه روی لوستر بهتر است از پارچه های میکروفیبر استفاده کنیم تا لوستر سقفی کریستالی براق شود.
•    شیشه پاک کن را می توانید برای تمیز کردن شیشه های کریستالی لوستر استفاده کنید ولی برای تمیز کردن بدنه فلزی و چوبی لوستر از شیشه پاک کن استفاده نکنید.
•    بعد از تمیز کردن قطعات لوستر برای ماندگاری بالا بهتر است قطعات را خشک کنید و بعد به لوستر آویزان کرده و در سقف نصب کنید.
•    برای براق شدن و تمیز شدن لوستر بهتر است ، قطعات را با استفاده از مسواک یا پارچه با لیموترش مخلوط کنید تا جذب لوستر شود بعد با پارچه تمیز کنید.
•    برای تمیز کردن لوستر سقفی کریستالی بهتر است بدون تکان دادن و چرخاندن آن را تمیز کنید.
•    مراقب باید در تمیز کردن کریستال های لوستر مراقب باشید کریستال ها تماسی باهم نداشته باشند که ایجاد خش روی کریستال ها می شود. بهتر است از پارچه ها و حوله های نرم استفاده کنید.

سخن آخر

با مطالعه این مقاله اطلاعاتی درباره لوستر های سقفی کریستالی ، انواع لوستر ها ، ویژگی ها و ابعاد و اشکال و همچنین طریقه تمیز کردن و نگهداری از لوستر های سقفی کریستالی را در درسترس شما عزیزان قرار می داده ایم. فروشگاه هنر نور یکی از بزرگ ترین تولید کننده لوستر های محبوب و زیبا خدمت شما عزیزان می باشد. برای سفارش لوستر مورد علاقه خود می توانید با مراجعه به فروشگاه هنر نور سفارش خود را با اطمینان و اعتماد کامل ثبت کنید.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!